Люди йшли за гуманітарною роздачею хліба від ООН – мер Миколаєва про загиблих від обстрілу РФ

новини / Новини України / Війна з Росією
903
0


Поблизу місця обстрілу Миколаєва армією РФ не було жодних військових об’єктів, а були пункти видачі хліба за програмою ООН, куди йшли місцеві жителі, що загинули від удару.

Про це повідомив Радіо Свобода в ефірі програми Свобода Live міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.



Він також підтвердив факт загибелі п’яти цивільних жителів і поранення 13 внаслідок обстрілу, що стався вранці 29 липня.

"З військових об’єктів в скверику стояв на п’єдесталі "МТ-ЛБ" (багатоцільовий тягач легкий броньований – ред.), здається, часів афганської війни – тобто це пам’ятник. Це єдиний військовий об’єкт у цьому районі. Там неподалік – виключно житлові райони і приватний сектор, магазини. І там розташовані пункти видачі хліба за програмою ООН, куди, власне, і прямували люди старшого віку для того, щоб отримати цей хліб. А росіяни обстріляли просто місцевих жителів, вбивши їх", – розповів міський голова Миколаєва в ефірі Свобода Live.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Велике горе для всіх»: що відомо про родину з Чернівців, яка загинула в ДТП у Болгарії
12 406
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
8 161
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
7 295
Після гроз Буковину накриє аномальна спека: коли чекати до +37°
6 710
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 613
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
2 966
ЧНУ у лідерах вступної кампанії: які спеціальності стали найпопулярнішими
2 447
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
2 289
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
2 288
На Буковині прощаються з прикордонником Костянтином Руснаком
2 254