Як виявити коригувальника вогню: Жданов розповів про заходи спецслужб

новини / Новини України / Війна з Росією
3 178
0

Українські спецлужби перехоплюють, розшифровують повідомлення потенційних коригувальників вогню, а якщо там є розвідінформація, вживають відповідних заходів щодо затримання та збору доказової бази вже на місці.

Про це сказав військовий експерт Олег Жданов 24 липня.



"Спецслужби виявляють з передачі повідомлень на певні номери - які номери де перебувають з допомогою системи тріангуляції визначається місце становища тедефона, який дуже часто приходить смс-ки з тих місць, де проводилися удари раніше чи плануються ракетні удари. Ми також можемо припускати. І якщо ці телефони знаходяться, припустимо, в зоні бойових дій, особливо на тому боці, лібр у Росії, але мають український номер, вони таким чином обчислюють. Потім робиться перехоплення, розшифрування повідомлень, якщо там є розвідінформація, тоді спецслужби вживають відповідних заходів щодо затримання та збору доказової бази вже на місці", - зазначив експерт.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.