Зеленський спростував фейк про свій стан та нагадав про вік Путіна

новини / Новини України / Війна з Росією
1 699
0

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, у якому повідомив, що почуває себе добре і знаходиться у своєму кабінеті на робочому місці.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Володимира Зеленського.



"Знаходжуся в кабінеті, так міцно як зараз я ніколи себе не почував. І погана новина для тих, хто запустив такі фейки - я не один, нас таких 40 мільйонів. І при всій повазі до похилого віку, 44 - це не 70", - сказав Зеленський, очевидно натякнувши на вік Путіна.

Нагадаємо, сьогодні в ефірі радіостанцій TAVR Media прозвучав фейк про те, що президент Володимир Зеленський нібито перебуває в реанімації, а його обов’язки виконує голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим