Новий валютний курс Нацбанку: підприємець прогнозує здорожчання імпорту

новини / Новини України / Війна з Росією
1 703
0

Підприємець Олексій Давиденко дав пораду українцям у зв’язку із підвищенням офіційного курсу долара до гривні на 25%. Він запропонував не зволікати із покупкою імпортних товарів. Тож якщо планували придбати побутову хімію, косметику, ліки, паливо, побутову техніку – краще буде це зробити прямо зараз.

Про це пише Главком.



"Найближчі години – саме той час, коли ви ще можете встигнути зробити це за цінам вчорашнього дня", – наполягає Олексій Давиденко.

На думку підприємця, зараз, коли в українського бізнесу майже відсутній запас міцності, реакція на дії НБУ буде миттєвою – усі імпортні товари в магазинах найближчими днями піднімуться в цінах на 25-30%. Слідом зросте вартість і товарів українського виробництва з імпортної сировини та комплектуючих.

"А враховуючи,що більшість товарів загального користування та побутового кошику - імпортні, це буде досить відчутно по чеках в магазинах", – вважає Олексій Давиденко.

Підприємець також пояснив, чим керуються імпортери, формуючи ціни.

"Продавши товар сьогодні по курсу 29.5, завтра по курсу 36 просто не вистачить гривні, щоб купити цей самий імпортний товар знову. І коли вам тупі коментатори в ФБ казали, що імпортери і так і так рахували по 40 – це був міф і не правда. Абсолютна більшість імпортерів купляла валюту по 29,5, сплачувала фрахт по 29,5, сплачувала податки із розрахунку 29,5 і потім по цьому ж курсу продавали цей товар українським споживачам", – ідеться у дописі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.