Українців пропонують штрафувати за порушення комендантської години

новини / Новини України / Війна з Росією
1 016
0

У Верховній Раді України зареєстрували проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності за порушення комендантської години в умовах дії воєнного стану (№7553).

Текст законопроекту групи депутатів розміщений на сайті парламенту.



Законопроектом пропонується встановити, що порушення комендантської години, тобто перебування у певний період доби, під час дії воєнного стану, на вулицях та в інших громадських місцях, або рух транспортних засобів, без спеціально виданих перепусток або посвідчень, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн до 850 грн).

Якщо такі дії були вчиненні особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, то вони тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1 тис. 700 грн до 3 тис. 400 грн).

Нагадаємо, на Буковині запроваджена комендантська година з 23.00 до 05.00.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Завтра на Буковину на щиті повернеться захисник Петро Сидоряк
8 019
Що буде з вимкненнями світла: важливі питання про ситуацію з електрикою на Буковині
7 170
Служив ще з часів АТО: що відомо про відважного захисника з Буковини Валентина Січкаря
6 263
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
6 251
Як часто завтра, 11 листопада, вимикатимуть світло: в Укренерго розповіли
5 628
Чому на Буковині надовго вимикають світло: в обленерго дали відповідь
5 333
У школі на Буковині учень побив однокласника: Омбудсмен назвав інцидент неприпустимим
4 557
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині 11 листопада
4 129
Яка ситуація зі світлом сьогодні на Буковині: знову оновили графік знеструмлень
3 714
"Це ще не зима": синоптикиня розповіла, коли в Україні чекати на сніг та похолодання
3 664

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.