Ситуація з бензином в Україні: кількість імпортерів зросла майже вдвічі

новини / Новини України
899
0

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну кількість імпортерів дизельного пального зросла майже у чотири рази, бензину - у два рази.

Про це свідчать дані Консалтингової групи "А-95".



Станом на 24 лютого дизпальне імпортувало 67 компаній, а вже у липні їх кількість виросла до 261. При цьому значний приріст було зафіксовано в червні-липні – плюс 102 юрособи.

Як повідомили в "А-95", значна частина нових імортерів везе пальне для власних потреб. Серед них – агросектор, транспортні компанії, невеликі мережі АЗС, які раніше купували пальне на внутрішньому ринку, й інші.

Кількість імпортерів бензинів у період з 24 лютого по 10 липня зросла майже вдвічі — з 40 до 75. В "А-95" зазначили, що їх приріст припав на весну–першу половину червня, тоді як у липні нових постачальників бензинів не фіксувалося.

Щодо автогазу на кінець лютого було в середньому 78 імпортерів, зараз — майже 100 (+25%).

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 872
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 036
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 938
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 168
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 635
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 234
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 182
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 736
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 676
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 134


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.