ПриватБанк запускає важливу послугу: стане в пригоді українцям за кордоном

новини / Новини України / Війна з Росією
1 071
0

ПриватБанк запусти нову технологію, яка дозволяє спілкуватися з банком через мобільний додаток. Для цього потрібен лише інтернет.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу банку.



"Послуга буде особливо корисною для клієнтів, які перебувають за кордоном або з інших причин не мають доступу до мобільного звʼязку українських операторів", - зазначили в банку.

Як подзвонити до банку із застосунку?

Натисніть на "Профіль клієнта" (значок або фото в верхньому лівому куті екрану) - "Служба підтримки" - "Дзвінок через Приват24" для iOS або "Дзвінок у підтримку" для Android.

"Сервіс працює у тестовому режимі: перевіряємо його можливості, щоб зробити технологію ще зручнішою", - йдеться в повідомленні.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.