Надання полякам в Україні особливого статусу: Зеленський звернувся до парламенту

новини / Новини України / Війна з Росією
1 356
0
Зеленський просить парламент максимально сумлінно поставитись до законопроекту про правові та соціальні гарантії для громадян Польщі.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав у своєму сьогоднішньому відеозверненні до українців



Він нагадав, що сьогодні направив до Верховної Ради України дуже важливий законопроект, що стосується громадян Польщі, які перебувають в Україні.

"Фактично це відповідь на закон, який навесні був ухвалений Польською державою в інтересах наших громадян. Зокрема, пропоную дати нашим польським братам можливість легально перебувати в Україні протягом 18 місяців, право на працевлаштування, здійснення господарської діяльності, навчання у наших вишах, медичне обслуговування", - наголосив Зеленський.

При цьому він додав, що просить народних депутатів "поставитися до цього законопроекту максимально сумлінно".

Президент України наголосив, що у відносинах із Польщею досягнуто найвищого рівня довіри та співпраці не просто за десятки років, а за життя багатьох поколінь наших народів, і треба посилювати наші зв’язки в усіх сферах.

Глава держави додав, що сьогодні ж підписав указ про присвоєння місту Перемишль почесного звання "Місто-рятівник".

"За надзвичайно вагомий внесок влади міста, волонтерів і жителів у допомогу нашим людям і нашому захисту. Я нагадаю, що це вже друге таке рішення – польський Жешув першим отримав це звання", - додав Зеленський.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 664
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647