Бешлей розповів, чим займається у Міноборони та за що отримав медаль

новини / Новини Чернівців
4 670
0

Депутат Чернівецької міськради та водночас чиновник Міністерства оборони Володимир Бешлей розповів, що займається у Міноборони ремонтом побитої техніки окупантів.

Про це Бешлей сказав у коментарі кореспондентці molbuk.ua



Сьогодні, 7 липня, Володимир Бешлей уперше за тривалий час навідався на сесію міськради, де не з’являвся після свого призначення. Він розповів, чим зараз займається у Міноборони.

"Чесно кажучи, коли йшов у Міністерство оборони, задачі були одні і бачення інші. Але війна змінила повністю все: поміняла і задачі, і напрямок роботи. В принципі, все робимо для того, щоби пришвидшити нашу спільну перемогу.

Безпосередньо в перші дні війни я займався організацією і забезпеченням тероборони озброєнням – від тилу до передової. І нам це вдалося зробити в короткі терміни. Зокрема, зробити так, щоби хлопці голіруч не зустрічали окупанта, а дали гідну відсіч. У результаті цього був збережений Київ і багато-багато інших охоронних пунктів.

А зараз, до прикладу, транспортуємо і збираємо побиту військову орківську техніку, такої дуже багато, що тішить. І вже українці і навіть європейці можуть побачити результат роботи наших воїнів".

Нещодавно Бешлей похизувався у соцмережах відзнакою від Міноборони України – медаллю "За сприяння Збройним силам України".



Кореспондентка molbuk.ua поцікавилася, за що саме депутат отримав нагороду:

"За роботу. Я думаю, міністр, секретар РНБО, прем’єр-міністр, які ухвалювали рішення про відзначення мене відповідними нагородами, зробили певну оцінку моєї діяльності і, відповідно, ухвалили рішення", - сказав Бешлей.

Бешлей додав, що зараз він - начальник одного з управлінь Міністерства оборони України.

Нагадаємо, у січні цього року стало відомо, що колишній керівник колишнього департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради, а нині депутат ЧМР Володимир Бешлей претендує на посаду заступника директора департаменту фінансів Міністерства оборони України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
34 091
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
20 921
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
14 323
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
7 890
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 847
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 141
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 252
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
4 171
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 995
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 983


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.