Громада на Буковині отримала два нові спецавтомобілі «швидкої»

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
2 294
0


Фото: Андрій Дранчук

Хотинська лікарня отримала дві "швидкі" з максимальною комплектацією. Перший спецавтомобіль громада отримала завдяки співпраці з міжнародними партнерами – грецьким представництвом Лікарі світу - MdM - Україна. Другий купили за кошти лікарні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова територіальної громади Андрій Дранчук, пише molbuk.ua



Перший автомобіль обладнаний необхідною апаратурою, є портативний УЗД-апарат, дефібрилятор, електрокардіограф, багато іншого, а також медикаменти.

Ще одне нове авто придбали за кошти Хотинської лікарні. У ньому є необхідне обладнання, кондиціонер та автономний обігрівач для комфорту пацієнтів і медиків.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують