Нардеп з Буковини пропонує розширити категорії чоловіків, яким можна буде виїжджати за кордон

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / політика, влада
8 004
0


В Україні продовжує бути чинним воєнний стан, який передбачає заборону військовозобов'язаним чоловікам виїжджати за кордон. Нардер з Буковини Георгій Мазурашу зареєстрував законопроєкт, де пропонує пом'якшити обмеження.

Про це йдеться у законопроєкті №7484-1, в якому пропонує розширити категорії чоловіків, яким дозволено виїжджати за кордон під час воєнного стану.



Пропонується дозволити виїжджати за кордоном чоловікам, на утриманні яких перебувають не тільки троє і більше неповнолітніх дітей, а:

двоє дітей віком до 14 років;

або одна дитина віком до 14 років і вагітна дружина;

або одна дитина віком до 3 років.

Також пропонується дозволити виїжджати особам, які мають робочі, спортивні контракти в інших країнах, офіційне підтвердження з інших країн з працевлаштування, або контракти із замовниками з інших країн на 1 рік і більше на надання IT-послуг, або консультаційних послуг за умови оплати ЄСВ чи бізнес в інших країнах.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 166
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 236
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 131
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 023
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 765
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 398
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 007
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 512
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 218
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 183


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.