Буковинець переправляв ухилянтів через кордон: за «послуги» брав 5 тис доларів

новини / Новини Чернівців
1 355
0

Буковинцю повідомили про підозру у переправленні військовозобов'язаних за кордон за 5 тисяч доларів.

Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура, пише molbuk.ua



За даними слідства, житель Чернівецького району, добре орієнтуючись на прикордонній місцевості, незаконно переправляв військовозобов’язаних осіб до країн ЄС. Охочих перетнути кордон шукали треті особи, а чоловік відповідав безпосередньо за переправлення та розрахунок.

Так, 29 червня цього року буковинець отримав "замовлення" на забезпечення переправлення за 5000 доларів США до Румунії двох братів із Тернопільщини.

Платіж розділили на дві частини. Аванс у сумі 1 400 доларів США особи сплатили відразу, а остаточний розрахунок домовились здійснити після їх прибуття на територію іноземної держави.

Тернополян викрили прикордонники поблизу лінії розмежування держкордону, а буковинця, який планував їх перевезти через кордон, затримали працівники поліції після одержання другої частини "зарплатні" у сумі 3600 доларів США.

За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури буковинцю повідомили про підозру (ч. 3 ст. 332 КК України).

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції та слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 950
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
7 842
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
7 244
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
6 282
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 130
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
5 978
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 664
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 413
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 532
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
4 439


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.