У Миколаєві окупанти влучили у багатоповерхівку: є постраждалі

новини / Новини України
1 035
0


Російські окупанти зранку обстріляли Миколаїв.

Один із снарядів влучив у багатоповерхівку.

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

"Маємо влучання у житлову багатоповерхівку. На місці триває пошуково-рятувальна робота. Працюють надзвичайники, медики та комунальники", – написав він у Telegram.

Голова ОВА Віталій Кім повідомив, що після удару по багатоповерхівці в Миколаєві станом на 07:50 троє людей поранені, двоє загинули. Також поранено співробітника ДСНС.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.