Росія запустила по Сумщині з гелікоптерів майже 20 ракет: є жертви та поранені

новини / Новини України / Війна з Росією
1 080
0

Впродовж 28 червня Росія обстрілювала Сумщину з усього озброєння, що має. На жаль, внаслідок ворожих атак загинуло двоє людей, троє отримали поранені.

Після десятої ранку РФ почала обстрілювати Краснопільщину та окремі населені пункти Великописарівської громади. Також були авіаційні обстріли: росіяни запустили близько 20 ракет з гелікоптерів по Краснопільській та Миропільській громадах. Гелікоптери не перетинали лінію державного кордону.

Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.



"Після одинадцятої ранку орки відкрили вогонь з реактивних систем залпового вогню "Град", 30 прильотів по Краснопільщині. З опівдня били по селам тієї ж Краснопільської громади, близько 50 артилерійських пострілів із САУ. Також вели вогонь з кулеметів та станкового гранатомету", - йдеться у повідомленні посадовця.

За словами очільника області, біля 14:00 години росіяни знову накрили з артилерії Краснопільську громаду, близько 30 прильотів. Після 18 години - ще 40 та ще 12 ударів з реактивних систем залпового вогню по різним населеним пунктам громади. Після опівдня на одне із сел Великописарівської громади безпілотник скинув вибуховий пристрій. Після двадцятої години ситуація повторилася.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Який алкоголь найбільше підвищує тиск
«Ви будєтє здєсь вєчно»: спогади буковинця, який пережив радянські репресії
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
Як легше пережити перехід на літній час: поради лікарки із Чернівців
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
Хочете жити довго - нарощуйте мускулатуру: чому потрібні силові тренування
Молодик їхав Чернівцями під час комендантської години із наркотиками в авто
Сьогодні світ спостерігав сонячне затемнення: як це було - пряма трансляція

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм