Понеділок, 07 квітня 2025

Білорусь готується вступити у війну проти України - експерт

новини / Новини України / Війна з Росією
1 657
0

Білорусь готується вступити у війну проти України.

На самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка тисне очільник Кремля Путін.

Про це в етері ТСН розповів військовий експерт Олег Жданов.



“На сьогоднішній день, цілком ймовірно, що Білорусь готується вступити у війну проти України. У Путіна дуже багато важелів, завдяки яким він може тиснути на Лукашенка. Проте, я думаю, що він буде максимально намагатися уникнути цього кроку. Можливо, до 1 липня, коли призначений саміт ОДКБ, наказ про наступ відданий не буде. Хоча його армія виконує кроки щодо підготовки Збройних сил Білорусі. Не приділяти увагу цьому питанню неможливо”, - наголосив Олег Жданов.

Він також додав, що Лукашенко постачає РФ боєприпаси та техніку. Однак Путін, підкреслює військовий експерт, буде робити все, щоб змусити диктатора повноцінно вступити у війну.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм