Росіяни знову обстріляли Харків: є постраждалі, один - у важкому стані

новини / Новини України / Війна з Росією
1 049
0

На фото - зруйнований спорткомплекс Харківського політеху
Російські війська знову обстріляли Харків. За попередніми даними, постраждали 5 людей, один – у важкому стані.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.



Посадовець зазначив, що окупанти обстріляли Індустріальний район Харкова. Виникла пожежа на одному з підприємств. За попередніми даними, є 5 постраждалих. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості, 1 людина госпіталізована у тяжкому стані. Дані оновлюються.

"Просимо без нагальної необхідності не виходити на вулиці міста. Убезпечуйте себе та своїх близьких", - написав Олег Синєгубов.

Раніше Синєгубов писав, що станом на 26 червня російська агресія зруйнувала 4019 житлових будинків Харківщини, 97 медичних закладів, 427 навчальних установ, 62 заклади культури, 12 промислових підприємств.

"Жодного дня не минуло без ударів окупантів по Харківщині! Тож не можемо дозволити собі розслабитися, кожне ігнорування тривоги - може коштувати життя", - зазначав посадовець.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 204 598
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 350
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 944
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 995
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 290
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 737
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 100
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 640
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 890
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 900