На Буковині водій намагався поза чергою проїхати до «Порубного» і погрожував людям, які його не пропускали

новини / Новини Чернівців
6 579
0

У заторах на трасі перед КПП "Порубне" на Буковині один із водіїв намагався без черги проїхати до кордону. На людей, які, протестуючи проти таких дій, не пропускали авто, чоловік замахувався кулаками та погрожував.

Відео інциденту опублікували у тг-каналі ХЧ, пише molbuk.ua



"Тим часом на "Порубному" неадекват хоче проїхати без черги та кидається на людей! Треба авто віддати на ЗСУ, а чудіка за грати!" - зазначає автор відео.

У відео чутно, як водій свариться з людьми, вони натомість обіцяють викликати поліцію. Врешті чоловікові не вдалося проїхати далі через авто попереду, тож він припаркувався неподалік.

Чим закінчився інцидент - невідомо.

Раніше повідомлялося, що до КПП "Порубне" черга з вантажівок розтягнулася більш ніж на 20 кілометрів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.