Українські університети можуть розпочати навчальний рік у серпні

новини / Новини України / Війна з Росією
1 372
0

Заклади вищої освіти через економію коштів під час опалювального сезону можуть розпочати навчальний рік у серпні.

Відповідне питання було обговорене 15 червня у ході засідання президії Спілки ректорів закладів вищої освіти, повідомляє пресслужба Профспілки працівників освіти і науки.



"Обговорюючи перспективи наступного навчального року, учасники зазначили, що в умовах воєнного стану можлива економія коштів під час опалювального сезону, тому мова йшла про перенесення початку навчального року на початок серпня", – зазначають у профспілці.

Також ректори університетів наголосили на безпекових питаннях навчання, адже рішення про форми проведення занять прийматимуть заклади освіти, за умов наявності укриттів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.