«Укрпошта» представила дизайн наступної патріотичної марки

новини / Новини України / Війна з Росією
907
0

"Укрпошта" представила дизайн нової марки під назвою "Доброго вечора, ми з України!". У голосуванні взяли участь майже 834 тисячі людей.

Про це повідомляє пресслужба відомства.



"Майже 834 тисячі голосів! Саме стільки українців взяло участь у голосуванні за ескіз до марки "Доброго вечора, ми з України!". Понад 340 тисяч з них вибрали ескіз з трактором, який тягне російський брухт. А це означає, що вже через місяць ви побачите нову поштову марку з цією ілюстрацією", – йдеться в повідомленні.

Друге місце посів ескіз з Путіним, а третє – з Калушем.

"Ну що ж, наш народ вибрав роботу з тим образом, який знайомий кожному. Світло завжди переможе темряву, а чесна праця – злодійство. І для цього не обов'язково мати танки, бо "у своїй хаті своя й правда, і сила, і воля", – додали в пресслужбі.



Загалом на конкурс на найкращий ескіз до поштової марки "Доброго вечора, ми з України!" надійшло понад 1500 робіт. Для фінального голосування експертною радою "Укрпошти" було відібрано 5 авторських робіт – різних за змістом, стилістикою і настроєм.

Нагадаємо, 22 травня "Укрпошта" випустила у продаж марку "Русскій воєнний корабль… Всьо!".

Також "Укрпошта" презентувала та ввела в обіг поштові марки "Русскій воєнний корабль, іді…!". Ця фраза – відповідь українських прикордонників, захисників острова Зміїний, російському кораблю на пропозицію здатися в день вторгнення військ РФ в Україну, 24 лютого, стала символом мужності та незламного духу українського народу у боротьбі проти загарбників.

20 квітня "Укрпошта" оголосила про припинення продажу легендарних марок з російським воєнним кораблем у відділеннях. Всього було продано близько 700 тисяч одиниць.

Потім "Укрпошта" презентувала нову марку "Русскій воєнний корабль... всьо". Нова марка вийшла накладом в 5 млн примірників.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На День вишиванки запровадять нову традицію: символ вдячності на алеях героїв
97 540
В ЄС можуть заборонити один із найпопулярніших кухонних приладів: у чому причина
26 268
П’яна ДТП на Буковині: 23-річний водій ВАЗ протаранив авто, пасажир у лікарні
13 707
На Буковині сьогодні прощаються з трьома загиблими захисниками
13 149
«Бомба в голові»: у Чернівцях врятували жінку завдяки унікальній операції на мозку
10 785
У центрі Чернівців обірвалася контактна мережа: пошкоджено стіну будинку та автомобіль (оновлено)
9 503
У чоловіка виявили "німу" пухлину: лікарі у Чернівцях вчасно діагностували небезпечну хворобу
9 417
На Буковині електровелосипедист врізався в Nissan і травмувався
8 648
У Чернівцях оновлять вулицю, якою інтенсивно їздив транспорт під час ремонту Руської
8 500
У Чернівцях відновлюють «Переможну вишиванку» до 20-річчя Дня вишиванки
7 482