Осколки від вікон поранили хлопчика: у якому стані постраждалі від вибуху у Чорткові

новини / Новини України / Війна з Росією
4 802
0

Напередодні російські окупанти випустили ракети по Тернопільщині. Внаслідок вибуху постраждали 22 людини, серед них діти. Одного хлопчика серйозно поранило осколками від вікон.

Про це 24 каналу розповіла кореспондентка із Тернополя. За її словами, в ОВА заявили, що ввечері 11 червня у Чортків прилетіло 4 ракети.



Внаслідок ракетного обстрілу була зруйнована частково і військова інфраструктура.Також одна з ракет пошкодила газову трубу. Ще дві ракети влучили у цивільну інфраструктуру. Внаслідок вибуху руйнувань зазнали 4 багатоповерхові будинки.

Загалом поранення отримали близько 22 жителі Чорткова. "Швидкі" одразу забрали всіх постраждалих та надали необхідну допомогу.

Наразі в лікарнях досі перебувають близько 10 постраждалих від вибуху людей. Решту місцевих уже відпустили додому.

Зокрема, серед потерпілих – 7 жінок. Також постраждала дитина – 12-річний хлопчик. У нього незначні поранення від осколків.

"Осколки від вікна поранили йому шкіру. Дитині наклали шви. Наразі його відпустили додому",– повідомила кореспондентка.

Голова Тернопільської ОВА повідомив, що рятувальники вже ліквідовують наслідки вибухів. Людей просять не наближатися до місця ураження ракет та бути уважними до повітряних тривог.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
22 649
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
15 996
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
10 030
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
9 786
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
8 707
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 103
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 748
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 491
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
5 076
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 947


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.