На Буковині завтра - останній цього тижня погожий день: далі почнуться дощі з грозами

новини / Новини Чернівців
7 101
0

У четвер, 9 червня, - останній цього тижня теплий та безхмарний день на Буковині. Далі знову розпочинаються дощі з грозами.

Такий прогноз погоди публікує Укргідрометцентр, пише molbuk.ua



Зокрема, завтра у Чернівцях та області - 26-28 градусів тепла, сонячно, без опадів.

А от у п'ятницю, 10 червня, - дощ із грозою, причому як удень, так і вночі, температура повітря при цьому - 27-29 градусів. Рясний дощ із грозою прогнозують щодня аж до наступного понеділка включно.

Цілком ймовірно, що дощі йтимуть і після понеділка, та наразі прогнозів погоди ще немає на період з 14 червня.



Також 9-11 червня в Україні, крім Закарпаття та Карпат, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Йдеться в тому числі й про Буковину.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.