Окупанти знищують Лисичанськ: уцілілих будівель залишилося небагато

новини / Новини України / Війна з Росією
918
0


Російські окупанти перейшли до знищення Лисичанська.

Про це повідомив голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай.

"Черга руйнувань, на жаль, прийшла до Лисичанська. Ворог знищує „місто на горі“. Лисичанськ поступово стає схожим на обласний центр, його так само знищують, уцілілих будівель залишилося небагато", — написав він у своєму Facebook.

За словами Гайдая, внаслідок обстрілу центрального району міста загинув чоловік, ще одна жінка отримала поранення.

Війська РФ також суттєво посилили обстріли житлового масиву в інших населених пунктах області.

Найбільші руйнування зафіксовано у Врубівці та Золотому — пошкоджено понад 25 будинків.

У Сєвєродонецьку внаслідок обстрілу противника днями вигоріла будівля місцевої станції "швидкої допомоги". Наразі ЗСУ успішно стримують штурм міста, бойові дії продовжуються.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.