У Херсоні вчителів змушують перейти на російську освітню програму: це погодили лише двоє директорів

новини / Новини України
909
0


У Херсоні окупанти оголосила вимогу школам — перейти на російську освітню програму. Однак на це погодилися лише двоє директорів з близько 60.

Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони України.



Таку вимогу оголосили на спеціальних зборах. Тим, хто погодився, доручили провести збори педколективів та змусити підлеглих переоформитись за російським законодавством, уклавши договори з окупаційною адміністрацією.

За даними розвідників, такі ж збори провели з працівниками херсонської філії "Укрзалізниці". Їм повідомили, що зарплату платитимуть лише тим, хто співпрацюватиме з окупантами. При цьому розмір виплат буде вдвічі меншим за зарплати "Укрзалізниці".

"Очевидно, що окупаційна адміністрація Херсона не має достатніх фінансових ресурсів із забезпечення життєдіяльності міста в умовах окупації. До того ж у найближчій перспективі надходження цих фінансових ресурсів не планується", — вважає розвідка.

У відомстві також розповідають, що окупанти продовжують продавати sim-картки російських мобільних операторів у Херсоні та завершують з’єднання мереж окупованої частини Херсонської області та рф . Водночас доступ до частини українських інтернет-сайтів та послуг онлайн-банкінгу залишається заблокованим.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.