Сєвєродонецьк може протриматися ще довго, місто практично зачищене від ворогів — військовий експерт

новини / Новини України / Війна з Росією
1 190
0

Військовий експерт Михайло Жирохов в інтерв'ю Радіо НВ спрогнозував, що Сєвєродонецьк зможе протриматися ще довго, він також зазначив, що місто майже повністю зачищене від ворогів.

Про це повідомляє НВ.



"Судячи з офіційних та неофіційних джерел, Сєвєродонецьк вже практично повністю зачищений від ворогів. І зараз він перебуває під контролем української влади. Але з військової точки зору ця операція має тактичне значення. І не має такого великого оперативного чи стратегічного значення", — сказав Жирохов.

Він додав, що утримання українськими військовими Сєвєродонецька — скоріше "символічна перемога", хоча місто "може триматися ще досить довго".

"Тому що маючи під рукою Лисичанськ і маючи колишні території колишнього заводу Азот, де є великі бомбосховища, і є велика кількість різних будівель, там можна тримати оборону дуже довго", — пояснив експерт.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався