Українські військові посувають окупантів у Сєвєродонецьку, наразі ЗСУ контролюють 50% міста

новини / Новини України / Війна з Росією
858
0

Українські військові посувають окупантів у Сєвєродонецьку, наразі ЗСУ контролюють 50% міста.

Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай.



"Росіяни контролювали 70% Сєвєродонецька, однак упродовж двох днів їх відкинуто, місто поділено навпіл. Окупанти втратили величезну кількість особового складу, в полоні вісім росіян", — сказав Гайдай.

Він також додав, що загарбники кинули усі сили на захоплення міста і траси Лисичанськ — Бахмут.

"Усі резерви ворожої армії наразі спрямовані на захоплення Сєвєродонецька й траси Лисичанськ — Бахмут аби виконати до 10 червня завдання російського генерала Олександра Дворнікова" — додав очільник ОВА.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.