Гатили з артилерії, били керованими ракетами: окупанти обстріляли Харківську область

новини / Новини України / Війна з Росією
859
0

28 травня російські окупанти обстріляли населені пункти Дергачівської громади в Харківській області. Щонайменше один житель отримав поранення.

Про це повідомив Дергачівський міський голова В'ячеслав Задоренко на своїй сторінці у Facebook.



"На 94-й день російсько-української війни окупанти завдали потужних ударів керованими ракетами (вірогідно, типу "Іскандер") по Дергачах, а також обстрілювали населені пункти нашої громади з артилерії, РСЗВ, іншої наземної та повітряної техніки", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок обстрілів поранення отримав житель селища Слатине. В Дергачах пошкоджено два об'єкти цивільної інфраструктури. Загалом у громаді за добу було зруйновано понад десять приватних будинків.

Окрім того, за словами Задоренка, ворожі сили повністю тримають під контролем Козачолопанський і Проходівський старостати, більшу частину Токарівського округу. Селище Нове Русько-Лозівського старостату перебуває у "сірій зоні", у Цупівці продовжуються тяжкі бої за звільнення села.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
17 858
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 555
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 166
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 476
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 347
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 982
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
6 542
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 439
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 494
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими військовими
5 250


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.