Кремль готує резервні батальйони із офіцерів, контрактників і резервістів для участі у війні в Україні - дослідники CIT

новини / Новини України / Війна з Росією
1 144
0

Зокрема, відповідно до наказу, військові округи повинні підготувати резервні батальйони, які відправлять на 30-денне навчання на полігонах по всій території Росії.

Про це в інтерв'ю розповів засновник Conflict Intelligence Team Руслан Левієв.



Він припустив, що це поповнення російської армії – остання можливість ротації для Кремля без відкритої мобілізації. Левієв додав, що йдеться орієнтовно про 60-70 батальйонів, які можуть відправити на війну до України для заміни підрозділів, що втратили боєздатність.

"Резервні батальйони можуть бути сформовані з офіцерів, контрактників, які ще не беруть участі у війні в Україні, а також резервістів, яких переконали підписати короткотерміновий контракт", – сказав Левієв.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.