Військовий експерт пояснив, як західна зброя вплине на перебіг бойових дій в Україні

новини / Новини України / Війна з Росією
1 055
0

Українські бійці очікують зброю, щоб активно наступати на російських загарбників. Однак немає сенсу доправляти по одній-дві одиниці зброї.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі марафону “FreeДОМ”.



"Щодо співвідношення сил 1 до 20. Річ у тім що мається на увазі не загальне співвідношення, а співвідношення на окремих ділянках, де Росія зосередила велику кількість військ та створила таку перевагу. Це навіть не навколо усього Сєвєродонецька. Це на окремих напрямках, де вони ведуть наступальні дії.

Щодо питання постачання західної зброї: вони усі живуть в умовах мирного часу. Вони намагаються прискорюватися, але, на жаль, не так, як нам би хотілося. Якщо ми говоримо про артилерію, то відправляти по 1-2 зброї немає сенсу. Як мінімум має бути сформована артилерійська батарея. Ще краще, якщо це буде дивізіон (18 одиниць зброї). Тоді це бойова одиниця, що може вплинути на перебіг бойових дій на одному напрямку - на такому, як поблизу Сєвєродонецька. Там 5-6 напрямків. Один дивізіон може вплинути на ситуацію. Прийшли дві батареї "Цезар", вони одразу пішли на вогневу підтримку”, - сказав він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 143
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 016
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 328
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 697
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 126
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 511
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 324
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
23 998
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 319
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 944