Херсону загрожує затоплення: Генштаб назвав причину

новини / Новини України / Війна з Росією
1 206
0

Херсон може бути затоплений через те, що окупанти не дозволяють відремонтувати гідроагрегати Каховської ГЕС. Від цього вже постраждали декілька населених пунктів області.

Про це повідомляє заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу.



Він зазначив, що через пошкодження Каховської ГЕС під загрозою затоплення перебувають навколишні села та окуповане місто Херсон.

"На даний час на захопленій окупантами Каховської гідроелектростанції скидаються великі обсяги води, оскільки не працюють два гідроагрегати, які окупанти не дають можливості відремонтувати", - повідомив Громов.

При цьому він додав, що було частково затоплено місто Нова Каховка - постраждали місцева набережна та парк.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують