Зірвала з пенсіонерки ланцюжок: у Чернівцях судитимуть 19-річну грабіжницю

новини / Новини України / Війна з Росією / пригоди / кримінал
3 766
0

У Чернівцях 19-річна дівчина, зірвала із шиї місцевої жительки ланцюжок та втекла з місця події.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



21 травня до поліції звернулася 63-річна чернівчанка, яка повідомила, що перебуваючи на одній із вулиць Чернівців невідома особа відкрито заволоділа її золотим ланцюжком.

У результаті проведених першочергових заходів співробітники Чернівецького районного управління поліції оперативно встановили особу порушниці та затримали її. Нею виявилася 19-річна жителька села Опришени.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 15, частиною 4 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

За клопотанням поліцейських Першотравневий районний суд міста Чернівці обрав порушниці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці нагадують: санкції низки статей кримінального кодексу України доповнено кваліфікуючою ознакою – вчинення злочину в умовах воєнного або надзвичайного стану. Поліцейські притягують зловмисників до кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044