У Києві за новою маркою "Руський воєнний корабль ВСЬО" вже вишиковуються черги

новини / Новини України
935
0


Сьогодні, 23 травня, : "Укрпошта" випускає сьогодні марку "Руський воєнний корабль ВСЬО". У Києві вже вишиковуються черги, щоби купити марку.

Фото черги у Телеграмі виклав генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.



"Так, це саме те, що ви подумали: "Укрпошта" випускає сьогодні марку "Руський воєнний корабль ВСЬО". І хоча урочиста церемонія погашення відбудеться лише за кілька годин, близько 14:00, під центральним відділенням на Майдані Незалежності вже збираються черги.



Нагадаємо, у Чернівецькому поштамті (вул. Поштова, 6), о 12.30 теж відбудеться урочиста церемонія погашення нових марок "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!"

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.