Окупанти підтягують резерви сил і техніки на півдні - зведення

новини / Новини України / Війна з Росією
966
0

Російські загарбники підтягують резерви сил і техніки на Миколаївському та Херсонському напрямку.

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" у соціальній мережі Facebook.



"На Миколаївському та Херсонському напрямку противник продовжує ведення бойових дій та інженерне облаштування своїх позицій із підготовкою запасних відступних рубежів. І хоча активних наступальних дій вже протягом тривалого часу не веде, наявна інформація про підтягування резервів ворожої сили і техніки", - йдеться у повідомленні.

При цьому, позиції українських військ та населені пункти з мирними жителями окупанти продовжують вкривати з артилерійського і мінометного озброєння, а також реактивними системами залпового вогню.

"На Миколаївщині вночі було обстріляно Широківську громаду. Внаслідок прямих влучань згоріли 3 будинки, потерпілих немає. Обстрілювалась і Березнегуватська громада. Інформація щодо потерпілих і пошкодження уточнюється. Також вночі обстріляно Миколаїв, ворог вперто б'є по житлових і промислових кварталах, намагаючись зруйнувати легендарну незламність містян. Попередньо, 5 осіб постраждало. Масштаби руйнувань уточнюються", - сказано у повідомленні.

Крім того, на Херсонщині стабільно складна ситуація по всій області, вибухи та обстріли в усіх районах. Місцеві мешканці інформують про мінування мостів та доріг, яким жителі регіону намагаються виїхати на підконтрольну Україні територію.

"У населених пунктах територіальних громад, які межують з сусідніми областями та перебувають на лінії фронту, відсутня вода, світло та газ. Гуманітарні коридори окупанти не надають ані для людей, ані для підвезення води, продуктів, ліків", - сказано у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
19 054
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 731
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 362
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 607
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
7 404
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 468
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 646
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 123
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 105
Планові знеструмлення: де на Буковині 20 жовтня не буде світла
4 908


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.