Вівторок, 08 квітня 2025

На Буковині у неділю прогнозують шторм: сьогодні в області також вітряно

новини / Новини Чернівців
2 112
0

Сьогодні на Буковині та значній частині України прогнозують пориви вітру 15-20 м/с. Завтра, 22 травня, вітер ще більше посилиться та пошириться по всій Україні.

Про це попереджає Укргідрометцентр, пише molbuk.ua



Прогноз погоди на 21 травня



Зокрема, 22 травня в Україні - пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди на 22 травня



У Чернівецькій області ж завтра вітер посилиться від 15 до 24 м/с. Температура повітря в Чернівцях та області - 16-18 градусів.



За шкалою Бофорта, вітер силою 20.8–24.4 м/с характеризується як шторм, який спричиняє невеликі руйнування. Зокрема, може зірвати черепицю чи зруйнувати димарі.

Також 21-22 травня у більшості районів західних областей, а також у Вінницькій, Черкаській, Одеській, Миколаївській областях, а 21 травня і у північних, Полтавській та Харківській областях - надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм