Данілов розповів, що було б, якби захисники Маріуполя не стримали 20 тисяч солдатів РФ

новини / Новини України / Війна з Росією
1 916
0

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов висловився про героїзм захисників Маріуполя.

Його цитує НВ.



"Ми навіть не можемо собі уявити, як важливо було тримати на собі Маріуполь, стримувати 20 тис. російських військових. Якби вони цього не зробили, наша ситуація на фронті сьогодні була б надважкою. Наголошую: вони герої для нашої країни", - сказав Данілов.

Секретар РНБО додав, що, коли була можливість, Україна передавала на "Азовсталь" повітряним шляхом необхідні речі, але тепер такої можливості більше немає.

Данілов не відповів прямо на запитання про те, хто надає допомогу евакуйованим з "Азовсталі" українським військовим і чи є там представники міжнародних організацій, які можуть контролювати процес.

"Я не можу відповісти на це питання сьогодні. Дуже хотіли, щоб представники ООН, Червоного хреста, інших міжнародних організацій могли бути поруч з нашими важкопораненими", — сказав він.

Данілов підкреслив, що Україна зробить все, щоб повернути додому оборонців Маріуполя.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
13 274
У курортному селищі на Буковині сталася масштабна пожежа - фото
11 922
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 291
Синоптики попереджають про сильні заморозки на Буковині: коли знизиться температура
9 127
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
8 937
«Тримаємося, але люди дуже втомлені»: митець із Чернівців понад 3 роки служить у ЗСУ
8 818
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
7 633
«Мусимо боротися»: 53-річний директор школи з Чернівців добровольцем пішов на війну
7 267
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 914
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 326


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.