Росія готується до ведення довготривалої війни - Резніков

новини / Новини України / Війна з Росією
1 411
0

Росія готується до ведення довготривалої війни.

Про це написав міністр оборони Олексій Резніков у Фейсбуці. Звернення написане у зв'язку з майбутнім самітом НАТО в Мадриді.



"За багатьма ознаками Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції. Війна переходить у затяжну фазу. Ми бачимо, як на Херсонщині, у Запорізькій області російські окупанти активно здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони", - написав міністр.

Також він повідомив, що біля кордону з Україною білоруські війська здійснюють активні маневри, що змушує українську армію резервувати сили на випадок, якщо Москва дотисне Мінськ на вторгнення.

"З огляду на це ми хочемо перемогти ворога і звільнити наші території у найкоротший термін. Не дати Росії затягнути конфлікт. Тому ми дуже зацікавлені отримувати міжнародну допомогу, купувати зброю максимально швидко та у потрібних кількостях", - наголосив він.

Резніков хоче, щоб Альянс дав відповідь на запитання – яке майбутнє він бачить для України.

"Буде прийнята Стратегічна концепція НАТО на найближчі 10 років. Яке місце побачить Європа для України в інтересах захисту своїх східних кордонів? Ми всі присутні тут думаємо про відновлення архітектури безпеки Європи як мінімум? Україна вже довела, що може бути надійним безпековим партнером. Посилення України – це посилення Європи на сході", – йдеться у зверненні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
25 839
Насуваються сибірські морози: синоптик попередив про нову хвилю холоду в Україні
21 222
У Чернівецькій області застосували екстрені відключення
13 242
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
10 161
У Чернівцях викрили двох працівників школи, які отримали 30% від ремонту
9 991
Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 15-17 січня
9 660
У громаді на Буковині оголосили дні жалоби через загибель двох захисників
9 032
Скільки сьогодні будемо зі світлом: оновили графік відключень на Буковині на 15 січня
7 283
Осипенко повідомив, який заклад відвідав першим на посаді очільника Чернівецької ОВА
5 566
Він віддав життя за мир: що відомо про відважного воїна з Буковини Дмитра Фербея
5 122