Осачук розповів, скільки працівників фірм-переселенців на Буковині можуть призвати до війська

новини / Новини Чернівців / Куди звертатись переселенцям на Буковині
3 264
0

Частину працівників підприємств, які переїхали з інших регіонів, не мобілізовують, бо вони потрібні для підтримки економіки країни.

Про це під час пресконференції сказав начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук, пише molbuk.ua



"Ми запросили підприємства до нас переїхати. Люди приїхали, розгорнули виробництва і кажуть: "Ну як ми можемо працювати, якщо ми приїхали зі своїми працівниками, а їх кличуть до війська?"

Тому є законні підстави про доцільність і ми дуже солідарно з економікою це вирішуємо. Не може більш як 10 відсотків із колективу піти служити. Бо якщо піде більше, то підприємство просто розвалиться", - пояснив Осачук.

Раніше голова Чернівецької ОВА розповів, що з Буковини мобілізували понад тисячу військовозобов’язаних переселенців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм