Під контролем України залишилося 10% Луганської області, - Гайдай

новини / Новини України / Війна з Росією
1 356
0


10% території області під контролем України

Про це написав очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Facebook.



"Сьогодні (15 травня, - ред.) під нашим контролем околиці Рубіжного; Лисичанськ, Сєвєродонецьк (+ села та містечка громади), Гірська громада та територія вздовж дороги Лисичанськ-Бахмут до кордону з Донеччиною", - повідомив очільник ОВА.

Гайдай зазначив, що евакуація з регіону не зупиняється.

"З Сєвєродонецька патрульна поліція вивезла 10 людей, авто потрапило під обстріл, на щастя, ніхто не постраждав. Пошкодження, у вигляді посічених осколками колес, патрульні ліквідували на місці та продовжили шлях в безпеку", - написав він.

Гайдай назвав найнебезпечніші напрямки на Луганщині: Сєвєродонецький та з боку Попасної та Білогорівки (дорога Лисичанськ-Бахмут).

"Прориви тут можуть дозволити оркам взяти область в кільце. Тривають бої в селах біля Сєвєродонецька", - підсумував очільник ОВА.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
Російські спецслужби вербувати українських дітей: коли треба бити на сполох
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
Не викидайте використані чайні пакетики: 7 способів застосування відходів у побуті
Витягати з того світу – це просто робота: Чернівецький центр екстреної медичної допомоги очолив рейтинг успішних реанімацій в Україні
ексклюзив
Чернівчан просять достойно провести загиблого солдата Василя Зельмановича
На Буковині модернізують залізничний пункт пропуску через українсько-румунський кордон

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм