Окупанти не дають забирати бійців ЗСУ з поля бою. В Запорізькій області тривають бої

новини / Новини України / Війна з Росією
1 243
0

Російські військові не дають забрати поранених та, на жаль, загиблих українських солдатів з поля бою в Запорізькій області. Також вони поширюють фейк про приховування втрат з боку ЗСУ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Запорізької ОВА.



"Окупанти намагаються поширити інформацію, що начебто українським командирам заборонили забирати тіла своїх загиблих бійців з поля бою. Мовляв, таким чином Україна намагається приховати власні військові втрати, - йдеться в повідомленні. - Насправді - все дзеркально навпаки. Мало того: часто російські військові не дають забрати поранених та, на жаль, загиблих українських солдатів з поля бою, порушуючи всі гуманітарні міжнародні норми, забуваючи про гуманізм та людяність".

В ОВА додають, що на Запорізькому напрямку ворог з надзвичайною жорстокістю постійно обстрілює позиції українських військових.

"У місті Оріхів внаслідок обстрілу горіли чотири складські приміщення ТОВ "Оптімусагро Трейд", горів дах житлового будинку та господарча споруда - пожежники ліквідували ці пожежі", - додають у відомстві.

[b]Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 847
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 840
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 438
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 636
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 028
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 849
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 499
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 467
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 317
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 313