Мобілізація проводиться меншими темпами: у ЗСУ розповіли про ситуацію з подальшим призовом

новини / Новини України / Війна з Росією
6 894
0


Мобілізація в Україні наразі проводиться з меншими темпами і подальше її продовження залежатиме лише від оперативної ситуації.

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, пише 24 канал.



"Понад два місяці проводиться загальна мобілізація на території нашої держави, всі показники виконані на 100%. Наразі призов до війська проводиться з меншими темпами, бо на початку лютого було повністю укомплектовано сили оборони. Зараз проходить лише доукомплектування", – сказав Роман Горбач.

У ЗСУ зазначили, що мобілізація була оголошена на три місяці, її продовження залежатиме лише від оперативної обстановки на бойових порядках. Це стосується як офіцерів, так і солдат.

Полковник пояснив, що термін "мобілізація" – не передбачає добровільний порядок прибуття на службу.


Твердження громадян, що вони отримали "примусово" повістки не коректне. Оскільки, процедура повідомлення про те, що особа має з'явитися у центр комплектування, може бути вручена в будь-якому місці,
– наголосив Роман Горбач.

За його словами, якщо військовозобов'язаний отримав повістку та незаконним способом виїхав за кордон, це означає, що він ухиляється від свого обов’язку і це кримінальна відповідальність.

Роман Горбач додав, що мобілізовані – це високо мотивовані люди, навіть якщо порівнювати з 2014 роком.

"Так, є особи, які ухиляються від цього обов'язку. Але більшість мобілізованих усвідомлюють свою відповідальність перед державою і всю небезпеку, яка над нею нависла", – підсумував полковник.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
74 140
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 867
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 814
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 250
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 640
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 543
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 510
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 091
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
11 400
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
10 413