На узбіччі дороги на Буковині застрягла фура з 17 тоннами тушонки: стоїть уже третій день

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
7 722
0

На Буковині у селі Червона Діброва Глибоцької громади на узбіччі дороги застрягла фура з 17-ма тоннами тушонки.

Про це molbuk.ua повідомили місцеві мешканці.



За їхніми словами, вантажівка стоїть там від суботи, 30 квітня. Мовляв, водій не впорався з керуванням, з’їхав у кювет і тепер не може виїхати. Приїжджала вчора, 1 травня, поліція, проте витягувати фуру не поспішає: з’ясувалося, що там є проблеми з документами – чи то на саме авто, чи на вантаж. Тому, за словами мешканців, у поліції заявили, що фуру витягнуть тоді, коли приведуть до ладу документи.

"Ми самі не знаємо достеменно, що там відбувається, - зазначають співрозмовники. – Наскільки відомо, фура їхала з Тернополя. Везла 17 тонн тушонки до Енергодару. Але опинилася чомусь у Чернівцях, бо мали клеїти якісь етикетки. Потім ніби в Глибоку вона мала заїхати на одну фірму. Проте у Глибоці дали "відбій", що вони до того нічого не мають. У результаті фура поїхала через Червону Діброву, бо у нас тут хороші дороги. Вочевидь, водій заблукав, не впорався з керуванням і з’їхав у кювет. Відтоді так і сидить тут той бідний чоловік. Він простий водій. Його вже й із роботи звільнили. Але він все одно сидить і чекає, що йому прийдуть на допомогу".

Зрозуміло одне: тушонка – точно не гуманітарна допомога.

"Це не волонтерська допомога, - кажуть місцеві. - Там нерозбериха повна. Взагалі незрозуміло, що це. Але вже точно розуміємо, що це якийсь "лівак". Але хто на тому мав заробити і куди воно мало йти, що з тим мало бути, - незрозуміло. Тут деякі місцеві люди вже думають забирати ту тушонку на фронт, бо ж пропаде…"

Люди просять допомогти розібратися у ситуації. Кореспонденти molbuk.ua звернулися за роз'ясненнями до поліції.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
9 680
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
9 471
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 586
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 142
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
3 158
Пари вдень – робоча зміна ввечері: де підзаробляють чернівецькі студенти
2 956
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
2 804
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 704
Співачка з Чернівців Гросу похрестила сина: хрещеною мамою стала «українська Мадонна»
2 532
Дощі та сильний вітер: якою буде погода на Буковині в останній день весни
2 279