Медики на "Азовсталі" показали нелюдські умови, в яких прооперували сотні поранених: рани гниють без медикаментів

новини / Новини України / Війна з Росією
1 636
0

Бойова медичка з польового шпиталю показала шокуючі фотографії, в яких надскладних умовах надається медична допомога захисникам та цивільним в оточеному Азовсталі, і каже, що поранених тут понад шість сотень людей, йдеться в ТСН.

"Госпіталь в облозі працює в жахливих умовах під постійними обстрілами російських авіації, артилерії, умови для проведення операцій середньовічні, лікарям доводиться оперувати в світлі налобних ліхтарів. Знеболювальних не вистачає, а ще антибіотиків. Поранений, навіть після поспішних операцій можуть одержати гангрену, сепсиси та інше", - розповідає медик.



"У нашому угрупованні є десь 600 поранених хлопців, різного рівня складності, їм дуже потрібна медична допомога, тут немає медикаментів, ні умов, персоналу, який міг би їм допомогти, у нас є цивільні поранені, які ми даємо допомогу наскільки можемо", - розповідає командир морських піхотинців Сергій Волина.

Сергій Волина - командир морських піхотинців звертався до світових лідерів з проханням про рятувальну операцію для цивільних та військових тут. "Я провів звернення до всіх світових лідерів, до дипломатів. Я кричав наскільки міг, щоб до нас застосували екстракшен", - каже він.



Як приклад Сергій наводить евакуаційну операцію поблизу Дюнкерка - тоді в оточення потрапили сотні тисяч людей і їм на допомогу рушили всі наявні судна і військові, і торгівельні. Звичайні судноплавці йшли рятувати своїх - під вогнем артилерії та авіаударами вивезли понад 338 тисяч людей.

Наразі потужні обстріли Маріуполя продовжуються, оборона триває попри все. "Що робить Російська Федерація з нашими дітьми, з нашими сім'ями, насильно вивозять їх до РФ, це моя країна, я хочу жити в демократії, а не у тирана", - кажуть люди, які ховаються в бункері.

Найбільше тут скучили за тишею, свіжим повітрям, за водою та хлібом, "хлібусичок" - так називають його люди, які вже понад два місяці не мають змоги жити по-людськи.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

07:45
Усе про 1 квітня: яке свято, день ангела та що не можна робити
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 1 квітня не буде світла
07:00
Погода на Буковині 1 квітня
02:00
Як йогурт впливає на ваш організм та чи можна його їсти щодня
01:45
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 8 секунд знайти цифру 508
01:30
Його легко знайти в магазині. Тренер назвав найкорисніший хліб для здоров'я
01:15
Як часто насправді потрібно прати банні рушники: всі роблять цю помилку
01:00
Сюжет - неймовірний. П'ять крутих фільмів на вечір, які дійсно цікаво дивитися

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 435
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 559
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 651
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 527
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 424
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 301
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 223
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 683
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
3 080
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 911

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм