Відомий американський військовий експерт приєднався до українського Інтенаціонального легіону

новини / Новини України / Війна з Росією
1 598
0


До лав українського Інтенаціонального легіону вступив відомий військовий експерт, колишній аналітик розвідки США Малкольм Ненс.

Про це він розповів у інтерв'ю MSNBC, пише НВ.



За словами Ненса, він приєднався до захисників України близько тижня тому, щоб запропонувати свої навички та допомогти ЗСУ відбити вторгнення РФ, яке він назвав "війною на знищення".

"Чим більше я бачив, як іде війна, тим більше я думав: досить розмов. Настав час діяти тут… Якщо ми тут зазнаємо невдачі, росіяни знищать демократію у цій країні… Буде битва, і ми її виграємо", — пояснив Малкольм Ненс своє рішення.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.