Поблизу Харкова загинули троє саперів під час розмінування

новини / Новини України / Війна з Росією
1 051
0

Поблизу Харкова під час розмінування російських касетних боєприпасів загинули троє саперів. Ще четверо отримали поранення.

Про це розповів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський в ефірі загальнонаціонального телемарафону.



"На жаль, сьогодні (16 квітня. – Ред.) сталася трагічна ситуація під Харковом. Під час розмінування загинули троє рятувальників. Ще четверо важко поранених. Є такі боєприпаси, до яких навіть фахівці обережно ставляться, і навіть в цих випадках трапляються дуже трагічні речі", – сказав очільник МВС.

Зокрема, загинув командир частини піротехніки. Сапери розміновували частину російського касетного боєприпасу.

Монастирський закликав громадян уважно ставитися до виявлених боєприпасів, не чіпати їх, та одразу викликати рятувальників. За його словами, російські окупанти цинічно мінують навіть дверні ручки, багажники авто, пральні машини та дитячі ліжка.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 886
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 909
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 471
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 691
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 041
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 864
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 508
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 543
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 332
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 327