"Деокуповано вже 918 населених пунктів": Зеленський розповів про відновлення на визволених територіях

новини / Новини України / Війна з Росією
890
0

В Україні вже визволено від російських окупантів 918 населених пунктів. Там відбувається розмінування та відновлення інфраструктури.

Про це у вечірньому зверненні 15 квітня сказав президент України Володимир Зеленський.



"Триває відновлення нормального життя у тих наших областях і районах, звідки вигнали окупантів. Обсяг робіт – дійсно колосальний. Деокуповано вже 918 населених пунктів різного масштабу, але однаково значущих для нас, для України. Проводимо розмінування. Відновлюємо постачання електрики, води та газу. Відновлюємо роботу поліції, пошти, структур державної та місцевої влади", - сказав Зеленський.

У третині звільнених населених пунктів створили гуманітарні штаби.

"На території 338 звільнених населених пунктів розпочато роботу гуманітарних штабів. Поновлюємо надання регулярної та екстреної медичної допомоги, роботу освітніх структур – там, де це справді можливо. Бо загалом на цей день російські війська зруйнували або пошкодили вже 1018 освітніх закладів у всій нашій країні", - наголосив президент.

Також триває відновлення автомобільних доріг та залізничного сполучення. Від 16 квітня має відновитися залізничне сполучення з Черніговом та Ніжином. Вже курсують потяги між містами Сумської області.

"Команди "Укравтодору" та "Укрзалізниці" працюють достатньо ефективно, і я вдячний їм за цю швидкість. За те, що повертають людям відчуття нормальності життя, яке окупанти намагалися знищити назавжди", - зазначив Зеленський.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Україну насуваються похолодання і мокрий сніг: названо дату
28 095
Відомий співак з Чернівців подав заявку на нацвідбір Євробачення-2026
15 542
Дива не сталося... Завтра на Буковині попрощаються із воїном Іваном Тереном
8 789
Коли завтра вимикатимуть світло: графік знеструмлень на Буковині 7 листопада
4 413
Це привабливе місце: мер розповів, що будуть робити з приміщенням колишньої "Української книги"
4 082
Якою буде мінімалка і як перерахують зарплати українцям: нові розміри здивують
3 911
У громаді на Буковині дозволили відстріл хижих диких тварин
3 546
За годину п'ять разів змінили графік відключення світла: у "Чернівціобленерго" пояснили, чому так відбувається
3 178
На Буковині жінка продала 12 будинків та 18 квартир і не сплатила податків
3 022
Роблять фасад та дах: у Чернівцях у будинку, пошкодженому ракетою РФ, тривають ремонти
2 934

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.