У Чернівцях почали випікати паски для військових - відео

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
1 308
0
У Чернівецькій загальноосвітній школі I- III ступенів №4 вже розпочали випікати великодні паски для українських воїнів.

Про це повідомляє управління освіти Чернівецької міськради, пише molbuk.ua



Зазначається, що паски готують добровольці. Продукти також допомогли зібрати небайдужі.

До ініціативи долучилися навіть діти. Вони відповідають за оформлення.



Скільки пасок спечуть - поки що невідомо. Планують працювати протягом тижня. Коли все буде готове - смаколики запакують та передадуть волонтерам, які відвезуть паски військовим на передову.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.