На цей момент гуманітарне перемир'я в Україні неможливе – генсек ООН

новини / Новини України / Війна з Росією
1 478
0

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш не вірить у можливість всеосяжного гуманітарного перемир'я між Україною та Росією на цей час.

Про це голова організації сказав на пресконференції 13 квітня.



Гутерреш сказав, що наразі не вдалося вмовити сторони до припинення бойових дій, натомість генсек ООН запропонував Росії низку гуманітарних ініціатив.

"На цей момент всеосяжне перемир'я в Україні не видається можливим. Я закликаю до нього з гуманітарних мотивів, але воно здається неможливим", – сказав генсек організації.

В ООН запропонували Росії погодитися на обмежене перемир'я, яке полягатиме в локальному припиненні вогню для постачання гуманітарної допомоги та евакуації цивільних.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.