Родичі спонукають окупантів РФ до мародерства та ще й роблять замовлення - СБУ

новини / Новини України / Війна з Росією
1 117
0

Грабунки і мародерство – невід’ємні супутники російських загарбників. У розпорядженні СБУ чимало перехоплених телефонних розмов окупантів, в яких вони вихваляються своїми трофеями. А їхні родичі не просто не засуджують, а навпаки, спонукають до мародерства та ще й роблять замовлення.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.



"Герой" чергового перехоплення ділиться з дружиною подробицями першого дня боїв на Запоріжжі: "Ми на заправку заїжджаєм, там просто нікого немає. Як почали красти все собі, набирати… Іллюха там… напої-енергетики, ящиками запихав усе до машини…"

Але цього виявилося замало, тож загарбники розбили склад. А там: "...пиво, горілка… напоїв усяких там… повністю забитий. Я давай все теж до машини до себе вжух-вжух-вжух. Коротше, грабанули їх нефігово".

І єдине, що не сподобалося дружині у цій розповіді, що її благовірний міг пити енергетики, бо шкодять здоров’ю.

"Але смертельно шкідливим для російських окупантів є перебування на нашій землі. У чому на власному досвіді переконалися близько 20 тисяч загарбників", - підсумували в СБУ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 982
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 966
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
6 074
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 701
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 204
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 641
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 622
«Дуже добра картопля, не розварюється»: яких цін очікувати на фрукти та овочі восени
3 198
У Чернівцях громадський транспорт тимчасово курсуватиме за зміненими маршрутами
2 920
Економісти та психологи б’ють рекорди: у ЧНУ навчається майже 3600 першокурсників
2 385


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.