У Верховній Раді хочуть заборонити російську музику в ефірах

новини / Новини України / Війна з Росією
1 445
0

Група депутатів хоче заборонити російськомовні пісні на радіо та телебаченні. Обмеження буде діяти до завершення війни з Росією.

Відповідний законопроєкт зареєстрували у Верховній Раді 11 квітня.



Нове обмеження стосуватиметься не лише теле- та радіоефіру. Російську музику заборонять відтворювати у:

навчальних та розважальних закладах;

закладах культури та відпочинку;

готельного та ресторанного бізнесу;

у кінотеатрах;

громадському транспорті.

Водночас квоти україномовного музичного продукту мають збільшити. Їхня частка має складати не менше ніж 50% (замість 35%, які зараз прописані в Законі).

"Є необхідність створення закону про квотування української музики в радіоефірі музичних радіостанцій і телеканалів на рівні не менше 50% ефірного часу шляхом удосконалення закону про квоти 2016 року.

Помилки якого призвели до можливості маніпуляцій деякими радіостанціями і як наслідок – саботажу закону про квоти, а також у забороні відтворення музичної продукції походження держави-агресора", – пояснюють ініціатори законодавчої ініціативи.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 739
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
6 314
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 811
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
5 175
На Буковині у річці зникли двоє чоловіків: тривають пошуки
5 075
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 705
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
4 168
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 579
У Чернівцях без води понад 20 вулиць: аварія біля насосної станції
3 547
На Буковині 3 серпня проведуть в останню путь загиблого воїна Віталія Скруга
2 958