Папа Франциск закликав до великоднього перемир'я в Україні

новини / Новини України / Новини світу
2 050
0


Вже 46-й день Україна протистоїть російській агресії. Весь світ стежить за ситуацією, й у різний спосіб підтримує нашу державу.

Про це пише 24 канал з посиланням на Sky News.



Напередодні Великодня Папа Римський Франциск зробив заяву. Він закликав Москву та Київ укласти пасхальне перемир'я в Україні. За його словами, це призведе до переговорів щодо міцного миру.

Наприкінці богослужіння у Вербну неділю, яке відбувалося на площі Святого Петра у Ватикані, він закликав "покласти зброю".

"Нехай почнеться пасхальне перемир'я. Але не для переозброєння та відновлення бою, а для досягнення миру шляхом реальних переговорів", – сказав Папа Франциск.

Зазначається, що мирні переговори відбувалися через відеозв'язок у Білорусі, втім, поки що делегації не домовилися про припинення вогню.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
22 864
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 397
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 331
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 567
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 173
Таких цін ще не було: на ринках Чернівців подорожчало сало
6 056
Завтра Чернівці попрощаються з полеглим захисником Євгенієм Жаворонковим
5 413
На Буковині очікуються сильні заморозки: синоптики оголосили І рівень небезпечності
4 879
Замість бабиного літа - мороз: у Чернівцях зафіксували "мінусовий" температурний рекорд
4 788
У Чернівцях сьогодні попрощаються із трьома загиблими військовими
4 780


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.