У Чернівцях тимчасово скасували пільговий проїзд у маршрутках для школярів

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
1 677
0

У Чернівцях тимчасово скасували пільговий проїзд для школярів через те, що навчання у школах проводять дистанційно.

Про це під час прямого ефіру у Facebook сказав міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua



"У лютому у Чернівцях було заключено із перевізниками меморандум, де вони погодилися зробити пільговий проїзд для школярів. Справді, у протоколі була вказана умова, що пільговий проїзд діятиме допоки у школах відбуватиметься очне навчання. Оскільки наразі діти навчаються дистанційно, тому пільговий тариф не використовується. Ми обов’язково до цього пільгового тарифу повернемося", - сказав Клічук.

Також мер додав, що багато приватних перевізників віддали транспорт на потреби армії.

"У них є складнощі, але вони не піднімають тариф на проїзд, а залишають його таким, як він був", - додав Клічук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.